Egzaminy

Egzaminy zawodowe 2024

Termin składania deklaracji na sesję 242

Termin składania deklaracji na sesję 242 (czerwiec 2024) mija 7 lutego 2024 r. Deklaracje znajdują się w sekretariacie szkoły lub do pobrania poniżej.

Pobierz deklarację

Dostęp do materiałów na egzamin zawodowy

 

Informujemy, że wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie:

https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana.
Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY.

Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań. Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich testów nauczycielom, dzięki czemu możliwa jest nauka zdalna.

Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji.  Dostępne są także dodatkowe funkcje premium, ale nie są one w żaden sposób wymagane do korzystania z Serwisu.

Egzaminy maturalne 2024

Harmonogram egzaminów maturalnych

Poniżej znajduje się harmonogram wszystkich ustnych egzaminów maturalnych: zarówno z języka polskiego, jak i języków obcych. Proszę zapoznać się z harmonogramem, odnaleźć się na odpowiedniej liście i przyjść doskonale przygotowanym w tym terminie.

Harmonogram egzaminów pisemnych 2024

Harmonogram egzaminów ustnych 2024

Skip to content