Egzaminy

Egzaminy zawodowe

Dostęp do materiałów egzaminacyjnych

Informujemy, że wszystkie materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) są dostępne na stronie:

https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana.
Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY.

Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań. Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich testów nauczycielom, dzięki czemu możliwa jest nauka zdalna.

Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji.  Dostępne są także dodatkowe funkcje premium, ale nie są one w żaden sposób wymagane do korzystania z Serwisu.

Egzaminy maturalne

Harmonogram egzaminów maturalnych 2022 dla absolwentów

Harmonogram 2022 dla absolwentów.

Deklaracje na egzamin maturalny 2022

Prosimy o wypełnienie deklaracji, która  znajduje się w  załączniku. Deklarację należy pobrać, włączyć edytowanie, wypełnić i wydrukować dwustronnie pierwsze 5 stron, następnie podpisać
i dostarczyć do Dyrektora ZS3 p. Tomasza Łodeja do 29 września 2021 r.
Deklaracja maturalna 2022.

Skip to content